Varid

O nas

Misją firmy jest sprawność działania.

Firmę Varid tworzy trzech specjalistów w swoich dziedzinach, którzy się płynnie uzupełniają. Jesteśmy grupą informatyków, których można zrozumieć. Dostosowujemy nasz język do odbiorców, więc nie trzeba się martwić, że Państwa priorytety rozminą się z naszymi możliwościami. Na spotkaniach z klientami zwykle obiecujemy na potęgę, czego dusza zapragnie, a później zastanawiamy się, jak to wykonać. Ale wykonujemy! : )

Największymi atutami firmy Varid są szybkość i skuteczność. Naszą pracę można zilustrować w trzech prostych krokach – Zapoznajemy się ze specyfiką działania firmy, dowiadujemy się jak wygląda organizacja i infrastruktura. Następnie identyfikujemy problemy oraz potrzeby klientów. Na koniec dobieramy precyzyjne rozwiązanie.

Jakie problemy rozwiązujemy? W naszej codziennej pracy pomagamy optymalnie wykorzystać istniejące systemy IT oraz doradzamy przy zakupach sprzętu i oprogramowania. Począwszy od stacji roboczych i pakietów biurowych, na systemach bezpieczeństwa IT kończąc.

Wartości, jakie opisują naszą pracę to: dotrzymywanie zobowiązań i solidność zarówno przy oferowaniu, jak i przy wykonywaniu usług.

Jakie są nasze 3 największe sukcesy?

  • Mamy fajne biuro ; ) Tak, mamy świetne biuro, które wyzwala w nas kreatywność i sprawność adaptacyjną. Powyższe czynniki mają wpływ na terminowość i zaangażowanie.
  • By świadczyć usługi na najwyższym poziomie, uzyskaliśmy autoryzacje wiodących dostawców w swoich dziedzinach – Avaya, AlienVault, Fortinet i Fujitsu, .
  • Dobieramy elastyczne rozwiązania. W grę wchodzi również elastyczność cenowa. To nasz codzienny sukces, dzięki któremu zjednujemy sobie klientów.