Optymalizacja IT Warszawa

Rozwiązania

Oferujemy rozwiązania pomagające w codziennej pracy

Jesteśmy świadomi tego, że w wielu firmach działy IT są nadmiernie obciążone. Dlatego systemy, których wdrożenie  proponujemy, są dobierane pod kątem niezawodności i prostoty zarządzania. Główne obszary rozwiązań z naszego portfolio są następujące:

Tworzenie aplikacji

Specjalizujemy się w tworzeniu specjalizowanych aplikacji. Naszym głównym produktem są systemy zaspokajające potrzeby przemysłu w zakresie zarządzania i optymalizacji procesów związanych z produkcją. Oprogramowanie, które piszemy pozwala osiągnąć znaczące polepszenie przebiegu procesów i optymalizację kosztów związanych z zakupem materiałów i logistyką średnio o 20%. Główne funkcjonalności.

Drugim obszarem, w którym się specjalizujemy jest system automatyzujący pracę drukarni. System umożliwia całkowicie autonomiczną pracę firmy począwszy od samodzielnego zlecania prac przez klientów poprzez monitorowanie stanu realizacji do zlecenia wysyłki gotowego produktu. Oprócz automatyzacji system monitoruje również zużycie materiałów i stan maszyn drukarskich. Główne funkcjonalności.

Trzecia specjalizacją jest wsparcie dla edukacji. Oferujemy bardzo intuicyjny program wspomagający pracę personelu przedszkoli. Główne funkcjonalności.

Bezpieczeństwo

Współczesna infrastruktura zabezpieczająca powinna zawierać wymienione niżej niezbędne elementy. Opierając się na doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować sprawdzone rozwiązania w każdym z obszarów:

  • Ochrona brzegu sieci w postaci klasycznej lub systemów UTM/NG firewall
  • Ochrona przeciwko niechcianym wiadomościom e-mail – anty-spam
  • Ochrona danych i ciągłości działania – systemy backupu i DR
  • Ochrona stacji roboczych i serwerów – pakiety Client Security
  • Kontrola przepływu danych i ochrona przed wyciekiem danych – systemy DLP

Serwery i pamięci masowe

W przypadku, kiedy potrzebna jest infrastruktura o wysokiej wydajności i niezawodności należy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania sprzętowe i programowe. Oferujemy sprawdzone rozwiązania z zakresu:

  • standardowe serwery przemysłowe montowane w szafach 19″ – Fujitsu PRIMERGY
  • macierze dyskowe przeznaczone do różnych zastosowań – Fujitsu ETERNUS, NetApp
  • dedykowane serwery NAS – QNAP
  • Przełączniki SAN – Brocade

Sieci

Oferujemy aktywny sprzęt sieciowy. W zależności od potrzeb dostarczamy przełączniki L2 lub L3, kontrolery sieci bezprzewodowych i punkty dostępowe WiFi. Bazujemy na sprawdzonych producentach sprzętu: DCN, Avaya, HP Enterprise, Fortinet, Watchguard, Netgear

Wykonujemy i możemy zmodernizować istniejące sieci strukturalne miedziane jak i światłowodowe. Nasze sprawdzone drużyny instalatorów są gotowe podjąć się każdego wyzwania.

Optymalizacja IT

Doradzamy jak optymalnie wykorzystać zasoby informatyczne. Analizujemy środowisko i w zależności od ich charakterystyki oraz specyfiki klienta sugerujemy zbudowanie chmury prywatnej w oparciu o sprawdzone na rynku rozwiązania lub migrację usług do chmury publicznej.  Oferujemy rozwiązania komercyjne: VMWare, Microsoft HyperV oraz Open-Source: Proxmox, Open-Stack

Infrastruktura konferencyjna i komunikacyjna

Oferujemy klientom sprawdzone rozwiązania telekomunikacyjne Avaya w zakresie systemów zunifikowanej komunikacji, systemów obsługi Centrów Obsługi Klienta oraz systemów wideokonferencyjnych.

W zakresie wyposażenia sal oferujemy tablice interaktywne, monitory i projektory NEC i inne akcesoria